Odtülüler Batıkent - Batıkent Dershane

Bize Ulaşın

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Odtülüler Batıkent

Öğrenciler, eğitim hayatlarında birçok farklı sınava girmekte. Eğitim sistemi hep diğer bir basamak için öğrenciye, bir sınav oluşturmakta. Liseye girişten, üniversiteye girişe kadar birçok alanda birçok sınavla karşılaşmaktadır öğrenciler. Hal böyle olunca da sadece okulda verilmiş olan eğitimin bazı yerlerde yetmediğini görmekteyiz. Hem kalabalık sınıflar, hem belki de yüzeysel anlatım öğrencinin direkt konsantrasyonunu etkileyen boyuttaki detaylar. Odtülüler Batıkent ise, dershane ve kurs arayışında olanlar için güzel bir seçenek oluşturmaktadır. Bilimin gösterdiği yola doğru ilerleyen Odtülüler Batıkent, her zaman bir öğrencinin, yarının annesi ve babası olduğunu unutmadan, unutturmadan bir hizmet sunar. Küçüklükten başlayarak devam eden eğitim sürecinde, her zaman yardımcı ve destek konumdadır.
Odtülüler Batıkent, 9-12 yaş aralığındaki çocuklara verdiği eğitime ek olarak, liseye ve üniversiteye giriş sınavına hazırlananlara da verdiği eğitim ile pek çok farklılığı içinde bulundurmuştur. Bu eğitimi verirken de Odtülüler Batıkent kurumları, her zaman benimsemiş olduğu doğrularından ödün vermemiştir.
Bir dershaneden de beklenen budur. Öğrenciye kendini iyi ve özel hissettirecek tüm detayları bünyesinde barındırmak, onların her sorusuna çözüm bulmak, motive amaçlı etkinlikler yaparak onları bu yarış denen gelişimin içinde barındırmak Odtülüler Batıkent’in de hedeflerindendir. Çünkü her birey özeldir ve özel olduğunu hissetmek ister. Bu yüzden de dershaneler hem bu motivasyonu sağlamada, hem de dersler konusunda ileri seviyede bir yardım oluşturma konusunda ön plandadır diyebilmekteyiz.
Odtülüler Batıkent de öğrencilerini geleceğe, bu vatana sahip çıkan evlatlar olarak yetiştirme konusunda kendisine birçok ilkeyi amaç edinmiş bir bütündür.
Ulaşmak istenen noktaya öğrenciyi ulaştırmayı hedeflemekte olan Odtülüler Batıkent, bunu yaparken de öğrenciye hitap edecek şekilde bir rota çizmektedir. Dershaneler ve eğitim kurumları da bu maksatla hizmet vermektedirler bir bakıma. Yetersiz kalan konulara eklemeler yapmak, eğitimde aksaklık ve eksiklikleri tamamlamak ve öğrencinin hem okul, hem sınav hem de gündelik hayata olan adaptasyonunu sağlamak tüm dershanelerin başlıca görevlerindendir diyebiliriz.
Odtülüler Batıkent de bu uğurda hizmet veren kurumlardan bir tanesidir. Bir dershanenin tüm gerekliliklerini de bu amaçla bünyesinde bulundurmaktadır.

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
05336474825