Odtülüler Batıkent Dershanesi - Batıkent Dershane

Bize Ulaşın

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Odtülüler Batıkent Dershanesi

Eğitim insan yaşamında son derece önemli olan bir olgu. Normal okullarda ki ister devlet okulu olsun ister özel okul kimi zaman yeterli olamayabiliyor ve insanlar çocuklarına en iyi eğitimi aldırmak ve ileride çok daha iyi koşullarda yaşamaları için dershane tarzı yerlere giderek eğitimlerini güçlendiriyorlar. Günümüzde çok sayıda özel ders veren kurum var. Bunlardan bir tanesi de Odtülüler Batıkent dershanesi. Bu dershane söylenebilecek en önemli şey sadece Batıkent ölçeğinde değil tüm Ankara ölçeğinde alanında en iyi dershanelerden bir tanesi olması.

Nitekim Ankara’da Odtülüler Batıkent deyince akla gelen ilk kavram dünyada yaygın örnekleri olmasına rağmen ülkemiz açısından ilk olan butik tarzda ders veren bir eğitim olması. Burada butik olayından kast edilen klasik dershane anlayışından uzak olarak eğitimin tematik eğitimlerin verilmesi.

Odtülüler Batıkent Hakkında Temel Bilgiler

Üstte yaptığımız bu genel girişten sonra bu çok özel dershane için söyleyebileceğimiz en temel şey Odtülüler Batıkent dershanesinin Odtü ekolü ile eğitim veren bir kurum olması. Yani çağdaş, laik, dünya normlarında eğitim veren, analitik düşünceye önem veren bir dershane olması. Ama kurumun tek özelliği elbette bu değil.

Kuruma genel anlamda bakıldığında Odtülüler Batıkent dershanesinin alanında deneyimli uzman ve işini etik değerlere gören donanımlı eğitmenler ile vermesi. İşini seven, öğrencinin düzeyine göre eğitim veren bir merkez. Sosyal olanaklar açısından bakıldığında da yine ülkemizde yeni bir kavram olan öğrenci koçluğu gibi bir kavram var ki bu da Odtülüler Batıkent dershanesini benzerlerinden açık ara öne çıkarıyor. Batıkent’te ulaşım açısından en merkezi yerde olması da öğrencilerin ve velilerin ulaşım yaşamasını engelliyor.

Fiyatlara Etki Eden Unsurlar

Çocuğunun geleceğini garantiye almak isteyenlerin tüm velilerin sadece Batıkent’te yaşayanların değil tüm il ölçeğinde tercih ettiği Odtülüler Batıkent dershanesi fiyatlar açısından da tüm bu verilen eğitim ve sosyal olanaklara rağmen oldukça uygun. Fiyatlar ne tür bir eğitim alacağı ve ödemenin peşin mi taksitle mi yapılacağına göre değişmekle beraber fiyatlar ailenin maddi durumu ne olursa olsun onları zorlamayacak düzeydedir.

 

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
05336474825