Yenimahalle Dershane - Batıkent Dershane

Bize Ulaşın

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Yenimahalle Dershane

Yaşam, sadece eğitim içerisinde başlayan ve devam eden ve hatta sonlanan bir olay değildir. Yaşam genel anlamda nefes alınan her süreçtir. Bu noktada da hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz okulların bizi sadece, bir üst okula hazırlamasını beklememeliyiz. Bunun daha fazlasını istemeliyiz. Çünkü okullar artık geleceğin büyük bireyleri olan öğrencileri, tamamen hayata hazırlamalıdır. Bu noktada da dershanelerin bu görevi üstlendiğini görmekteyiz. Sadece okulun üzerinde olan bu vazifeyi almış durumdadır dershaneler. Yenimahalle dershane de bu noktada hizmet veren dershanedir. Ankara’da sınavlara hazırlığın başladığı şu dönemde öğrencisi için dershane arayışında olanlara Yenimahalle dershaneler kılavuzluk etmektedir.

Eğitim sistemi, ülkemizde sürekli değişen ve gelişen bir kulvardır. Bu kulvar içerisindeki değişime de cevap vermek önemlidir. Yenimahalle dershane bu değişime hızla ayak uyduracak, kaliteli ve vizyonlu yapısı ile hep daha ileriyi ve daha aydınlığı hedefleyen eğitim anlayışıyla hizmet vermektedir diyebiliriz. Yenimahalle dershane, bu arayışın cevaplarından biri olma yolunda iddialıdır.

Eğitim anlayışı, akademik kadrosu, öğrenci koçluğu sistemi, velilerin sürekli bilgilendirildiği ve öğrencilerin de kendisi hakkında sürekli haberinin olması üzerine kurulu sistemleri ile Yenimahalle dershaneler çağa ayak uydurmakta. Yenimahalle dershaneler, okuldan önce ya da sonra öğrencinin hangi derslerde veya hangi konularda eksik olduğundan, direkt üniversite sınavına kadar birçok konuda ışık olabilmektedir. Yenimahalle dershane, eğitimin o aydınlık yönünü, bilimin esasında sunmayı amaçlar. Hem öğrenci, hem veli, hem de isteneni elde etme üzerine büyük fikirleri olan kurumları içermektedir Yenimahalle dershane. Bu bağlamda da, öğrencilerin sadece okulda ya da sınavda başarılı olmalarını umursamaz. Yenimahalle dershane içerisindeki tüm dershaneler öğrencilerin hem okul, hem de sosyal yaşamda kendilerine yer edinmeleri ile de yakından ilgilenir. Bu noktada büyük bir yardımcıdır. Hem mental hem de psikolojik anlamda öğrenciler için sınav dönemleri ne kadar zorluysa, bu zorluğu en aza indirgemeyi başarmayı hedefleyen bu dershaneler, öğrencilere ve velileri sundukları birçok seçenek ile öncü olmayı başarmışlardır. Sadece okul eğitiminin yetmediği bu dönemde, dershane kavramı giderek önem kazanmıştır.

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
05336474825