Yenimahalle Etüt Merkezi - Batıkent Dershane

Bize Ulaşın

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Yenimahalle Etüt Merkezi

Eğitimin giderek şekillendiği ve çeşitli kollara ayrıldığı son dönemlerde sadece okulun bu bazda yeterli kalmadığı, buna paralel olarak birçok ek ve takviye eğitim kurumunun işlev gösterdiğinden bahsetmemiz mümkün. Bu ek eğitim kurumları etüt merkezleri, kurslar, dershaneler ve bu tarzdaki yerledir. Yenimahalle etüt merkezi de bu bağlamda hizmet veren kuruluşlardan oluşur. İçerisinde hem bütçe anlamında, hem kalite, eğitimdeki duruşu ya da başka konularda farklılıklar gösterip, veli isteği ve öğrenci beklentisini harmanlayan pek çok seçenek sunar Yenimahalle etüt merkezi.

Yenimahalle etüt merkezi, içinde barındıkları ile istenen ve beklenen o değişime ayak uydurma seçeneğini sunmayı amaçlar. Değişen müfredatları kolayca bünyesine alabilen, sınav sistemlerindeki gelişim hakkında sürekli haberdar olan Yenimahalle etüt merkezi, okullardan sonra öğrencilerin boş zamanlarını farklı aktivitelerle harcamak yerine, daha disiplinli ve daha düzgün olarak hizmet vermeyi amaçlayan kurumlardan oluşur. Bunu yaparken de Yenimahalle etüt merkezi, sadece dersleri ya da okulu düşünmez, öğrencinin hemen her konudaki sağlığını düşünür.

Yenimahalle etüt merkezi, sadece bir eğitim kurumu olarak değil, aynı zamanda öğrencinin kendisini aidiyet duygusu içerisinde hissetmesine destek olacak nitelikteki yapısı ile hizmet verir. Yenimahalle etüt merkezi, öğrencilerin okul konularındaki eksiklerinin tamamlanmasında, sınavlara ve üniversiteye hazırlıkta onlara destek olacak şekilde bir eğitim programıyla hareket eder. Yenimahalle etüt merkezi bu hareketini, sadece akademik anlamda değil öğrenciye psikolojik anlamda da hizmet veren öğrenci koçluğu sistemi ile sağlar. Yenimahalle etüt merkezi öğrenci koçluğu sistemi sayesinde ihtiyaç duyulan motivasyonu, öğrencinin kendini gerçekleştirmesini ve çok daha fazlası olan gelecek yaşama kendisini hazırlaması ve sosyal bir çevre edinmesi tarzındaki konularda da öğrenciye rehber olacak taşlardan meydana gelir. Bu taşları yerine oturtacak olan da dershanelerdir diyebilmekteyiz.

Son dönemlerde iyice yaygınlaşan etüt merkezleri ve dershane kavramı bu tarz kolaylıkları da beraberinde getirmiştir. Bu sayede hem öğrenciler kendilerini daha garantide, hem de veliler çocuklarını daha güvende hissedeceklerdir. Çünkü geleceğin temelini atmak kadar katları daha sağlam ve doğru olarak çıkmak da çok önemlidir.

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
05336474825