Gruplarımız - Batıkent Dershane

Bize Ulaşın

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Gruplarımız

Gün geçtikçe üniversite giriş sınavları daha da zorlaşmaktadır. Bu eğitim kurumunda başarılı eğitimciler görev yapmakta ve kendine özgü bir eğitim sistemi uygulanarak öğrenciye daha faydalı eğitim verilmektedir. Eğitim kurumumuzda her sınav formatına göre ayrı gruplar mevcuttur. Bu sayede daha başarılı olurlar.

Bu grupları söyle sıralayabiliriz;

Yükseköğretim Kurumları Sınavı

YGS ve LYS’nin kaldırılması üzerine sınav sisteminin adı belirlendi: Yeni adı Yükseköğretim Kurumları Sınavı( YKS ). YKS iki ayrı oturumdan oluşacak ilk oturum Temel Yeterlilik Testi ( TYT ), ikinci oturum ise Alan Yeterlilik Sınavı ( AYT ) adını aldı. Eğitim kurumumuzun asıl amacı değişen sistemi en anlaşılır biçimde öğrencilere ve velilere aktarıp, öğrencilerin sınavda başarılı olmalarını sağlamaktır. Hedefimiz bu süreçte kurumumuzda ki öğrencilere en iyi şekilde eğitim vererek başarılı olmalarını sağlamaktır.

TEOG Programı

Teog Programı cumartesi-pazar 14 saatlik bir programdır. Konular okula göre daha önde giderek okulun öğrenciye tekrar olması sağlatılır.

YGS LYS Mezun Programı

Odtü aktif eğitim olarak mezun öğrenciler için ayrı bir program uyguluyoruz. Bu sayede gireceği sınavda geçen yıla oranla puan artışını sağlamış oluruz.

  1. Sınıf Programı
  2. sınıfa geçen her öğrenci, hayatında yeni bir dönemin başlatmış olur. Farklı dersler ve farklı arkadaş ortamlarına girmeleri onları telaşlandırır. Öğrenciler üniversite sınavını başarılı bir şekilde atlatmak istiyorlarsa, hazırlık sürecine erkenden ve dikkatle başlamalıdır. Bu sayede eğitimlerine daha disiplinli devam etmiş olurlar.
  3. Sınıf Programımız

Öğrenciler 10. sınıf sürecinde sınava gireceklerini idrak ederler bu yüzden stres ve kaygı yaşarlar. Kurumumuz; 10. sınıf programı ile öğrencilere verimli ve etkin ders çalışmayı öğretir.

  1. Sınıf Programı
  2. sınıf, öğrencilerin sınav sürecinde kazanma ya da kaybetme aşamasına geldiği en önemli evredir. Bizde kurumumuzda öğrencilerimize en uygun eğitimi vermekteyiz.
  3. Sınıf Grubu

Lise son sınıfta öğrenim gören öğrencilerimizin sınav sürecinin en önemli dönemecidir. Gerek mevsimlerin getirdiği gerekse sınavların gerginliği öğrencileri fazlasıyla telâşa sokar.

Kurumunuz öğrencilerine hem keyifli hem de profesyonel bir çalışma alanı sunarak başarıya ulaşmalarını amaçlar.

 

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
05336474825