Batıkent TEOG Kursu 2019 Fiyatları - Batıkent Dershane

Bize Ulaşın

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Batıkent TEOG Kursu 2019 Fiyatları

Çocuğunuzu ileride nerede görüyorsunuz? Saygın bir mühendis olarak mı? Liderlik vasıflarına hakim bir yönetici olarak mı? Yoksa herkesin tavsiye ettiği bir doktor olarak mı?

Çocuğumuza yakıştırdığımız mesleklerin başına mutlaka bir niteleme sıfatı iliştiriyoruz değil mi? neden sıradan bir mühendis olmak yerine Saygın bir mühendis olmasın diye düşünüyoruz. Aslında içten içe de farkındayız her meslek kıymetli olsa da artık önünde nitelediği bir sıfatı olmadığı sürece sıradan görülmekten geri kalmıyorlar.

Günümüzde rekabet ortamının kızışması, çocuklarımızın çok fazla rakibinin olması ve artık ortalama üstü öğrenci sayısının fazla olması sebebiyle, fark yaratacak adımları çok erken atmamız ve attırmamız gerekiyor. Çocuklarımızı henüz kendini tam anlayamamış ve olayların farkına varamamış bir zamanda öyle bir yarış ve iyi bir gelecek savaşı bekliyor ki onlara aileleri olarak yol gösterme ve sürece adapte etme sorumluluğunu üstümüzde bulunduruyoruz.

Bu konuda uzman değiliz, dönem bizim dönemlerimiz gibi değil. Bu süreci kayıpsız ve ekstra verimle geçirmek için üzerimizdeki sorumluluğun büyük bir kısmını kurs destek birimlerine bırakmamız gerekiyor. Batıkent TEOG Kursu, bu destek konusunda başvurulan ender adreslerden birisi. Eğitim koçluğu rehberlik eğitimi ile her zaman size yol göstericidir. İyi bir gelecek ve nitelikli bir meslek sahibi olma konusunda ortaokul sonrası lise adımında en doğru ve en güçlü adımı atması konusunda da Batıkent TEOG Kursu çocuğunuzun yoluna ışık olacaktır.

Batıkent TEOG Kursu, sınava ve okula uygun müfredatı ile çocuğunuza göre bir eğitim verir. Çocuğunuzun eksik kaldığı noktalarda ise ayrıca eğitim seçenekleri sunar. Hızlı ve doğru okuma, problem çözme teknikleri, zamanı iyi kullanma gibi ekstra eğitimleri mevcuttur. Batıkent TEOG Kursunda öğrenci kendine uygun zaman diliminde özel ders niteliğinde etüt çalışması desteği alabilir. Peki ya Batıkent TEOG kursunun ücretleri nedir?

Ankara’da binlerce kurs var ise binlerce farklı ücretle karşılaşırsınız. Çünkü sabit bilinenlere bağlayabileceğiniz bir sektör değildir. Birçok parametreye göre fiyatlar değişebilir. Bu öğrenciye bağlı olarak da değişkenlik gösterebilen bir durumdur. Batıkent TEOG kursu, öğrencilerin başarısına göre belirli indirimler uygulayan bir kurumdur. Öğrencinin alacağı ekstra dersler saatlik ücret üzerinde fiyatlandırılır. Avantajlı kayıt dönemleri ilan edilir. Ama Batıkent TEOG Kursu her şekilde sizin bütçenize uygun bir programla yardımcı olur.

 

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
05336474825