Odtülüler Dershanesi Batıkent - Batıkent Dershane

Bize Ulaşın

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Odtülüler Dershanesi Batıkent

Giderek artan nüfus insanlar arasında artan rekabet derken koşullar sürekli olarak değişiyor. Eskiden lise mezunları bile çok kolay iş bulur iken günümüzde üniversite mezunu olup işsiz olan gençler ile karşılıyoruz. Bunun yanında üniversite sınavlarında kimi zaman okullarda verilen eğitimler yeterli olmadığından aileler doğal olarak evlatlarını dershanelere yolluyor. Ankara ölçeğinde yapılan araştırmalara göre alanında en iyi olan okullardan bir tanesi ise Batıkent Odtülüler dershanesi. Bu dershaneye gidip başarısız olan öğrenci sayısı yok. Çünkü verilen eğitim ve diğer sosyal olanaklar öğrencilerin başarısız olmasını tam olarak önlüyor.

Dünyada bile çok az sayıda örneği olan Batıkent Odtülüler dershanesi bilinçli ailelerin tercih ettiği, alanında örnek gösterilen bir eğitim merkezi.

Batıkent Odtülüler Bir Dershaneden Çok Daha Fazlası

Batıkent Odtülüler genelinde tüm sınıflar 12 kişilik olup daha fazlası alınmıyor. Bu da öğrenciler ile öğretmenlerin birebir ilgilenmesine vesile oluyor. Bir diğer öne çıkan olgu tüm gün devam etmesi ve adeta bir okul mantığında eğitim verilmesi. Bunun yanında Batıkent Odtülüler dershanesinde rastgele sınıflar yapılmıyor. Öğrencinin düzeyine göre kendisi ile aynı eğitim seviyesinde olan öğrenciler ile aynı sınıflarda eğitim alması sağlanıyor.

Öğrenci koçluğu, hafıza eğitimi, hızlı okuma, istediği zaman istediği kadar çalışmasına olanak veren etüt merkezi, test teknikleri ve dikkat geliştirme teknikleri, beden dili eğitimleri, meslek seçimi konusunda yönlendirmeler, sınav kaygısını aşması için öğrenciye özel uygulanan programlar Batıkent Odtülüler dershanesi ile özdeşleşen ve pek çok dershanede olmayan kavramlardır.

Tercih Etmeniz İçin Sebep Çok

Tüm üstte verilen bilgiler doğrultusunda da Batıkent Odtülüler dershanesi ister çocuğunuz doktor olmak istesin, ister sanatçı, ister bilim insanı gönderilmesi gereken bir eğitim kurumudur. Öğrencinin memnuniyetini baz alan bir kurum olarak ticari değil, etik yaklaşımlar gösteren ilkeleri olan bir kurumdur.

Ödeme konusunda da ailelere her türlü kolaylık gösterilmekte, ailenin başarı da çok önemli olduğunun farkındalığı ile aileler ile sürekli iletişim halinde kalınmaktadır. MEB müfredatına uygun eğitim verilen bir kurumdur. Teknolojik olanaklar kullanılarak eğitim verildiğinin de altını çizmek gerekir.

 

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
05336474825