Öğrenci Programı - Batıkent Dershane

Bize Ulaşın

0312 418 88 58

0533 647 48 25

Öğrenci Programı

Günümüzde ne yazık ki sadece devlet okullarında ki eğitim öğrencilerin istediğini karşılamamaktadır. Bu yüzden birçok öğrenci ilkokulunu bitirdikten sonra okulun yanı sıra dershane eğitimi de almak istemektedirler. Değişen dershane sistemi ile beraber dershaneler bir nevi özel okula dönüştü ve isimleri de Temel Lise adını aldı. Dershanelerle ilgili merak edilen pek çok soru vardır. Veliler çocuklarının aldığı eğitime destek olması, iyi okullarda okumaları için onları dershaneye gönderecekleri zaman dershaneleri araştırmaya başlarlar. Dershanelerin ne çeşit bir eğitim verdiklerini, sistemlerini ve eğitim usullerini sorgulamalarının yanında öğrenciye ne çeşit programlarla destek olup olmadıklarını da merak ederler. Bu sorularının cevaplarına göre onları tatmin eden dershaneye de çocuklarının kayıtlarını yaptırırlar. Velilerin öğrenci programlarının sağlıklı ve verimli bir kalitede olması arzusuna işte Odtülüler Eğitim Kurumu cevap olmaktadır.

Odtülüler Eğitim Kurumunun Öğrenci Programı Nedir?

Odtülüler Eğitim Kurumu öğrencilerine kaliteli bir eğitim hizmeti sunmak adına eğitim programlarını dikkat ve önemle hazırlamaktadır. Dershane hocalarının ders sırasında verdikleri eğitimin dışında çözülemeyen sorularda öğrenciye yardımcı olma, çalışma programı hazırlama ve bu konuda aydınlatma, taktik geliştirme ile de programlarında müthiş fırsatlar sunmaktadır.  Bununla birlikte Dershane birebir koçluk desteği sunmasıyla da başarı odaklı program uyguladıklarını göstermektedir. Ayrıca bu koçluk sistemi sayesinde öğrenciye bilgiyi dolu dolu aşılamayı da eksik bırakmamış oluyor. Odtülüler Eğitim Kurumu öğrenci programı içerisinde öğrenciyi takip etme programı moral ve motivasyon sağlamakla gerçekleşiyor. Bu fırsatları sunmakla birlikte öğrenciyi dikkatle takip ederek ders çalışma alışkanlığını yaratma konusunda uyguladığı programlarıyla da uzman olduğunu bir kez daha göstermiş bulunmakta.

Odtülüler Eğitim Kurumu Öğrenci Program Başarıya Götürür Mü?

“Dershanenin verdiği kaliteli eğitim hizmeti başarıya götürü mü?” sorusuna verilecek cevap tereddütsüz evet olacaktır.  Odtülüler Eğitim Kurumu sadece dershane içerisinde değil öğrencisine evde, yaz kampında da azimle çalışmayı sevdirmeyi hedeflemektedir. Özellikle ders çalışma alışkanlığı edinemeyen, dersten çabuk sıkılan öğrencilerine bu alışkanlığı kazandırarak hedeflenen başarıyı sağlamaktadır.  Bu yönleriyle diğer dershanelerden ayrılmakta ve popüler olmayı başarmaktadır.

 

Konuşmayı Başlat
Whatsapp
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
05336474825